Kandydaci

Wszystko co nas otacza zbudowane jest z materiałów, a nauka o budowie, właściwościach i technologii ich wytwarzania to inżynieria materiałowa. To interdyscyplinarny kierunek studiów, który łączy różne dziedziny przemysłu od elektroniki, poprzez medycynę aż po technologie kosmiczne.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zaprojektować i wytworzyć materiał na wyświetlacz telefonu, implant kości czy łopatki silnika odrzutowego to kierunek dla Ciebie. Rekrutuj na najlepsze studia na kierunku inżynieria materiałowa w Polsce! Rekrutacja na nasze studia startuje w czerwcu każdego roku.

Informator

Informator dla Kandydatów »

Dzięki szerokiej wiedzy inżynierskiej zdobytej na studiach nasi Absolwenci bez problemu znajdują zatrudnienie w wielu różnych gałęziach przemysłu. Sprawdź jakie perspektywy na rynku pracy mają nasi Absolwenci i na jakich stanowiskach są chętnie zatrudniani.

W dziale Czego uczymy? sprawdzisz w jaki sposób kształcimy i jakie przedmioty będą na studiach. W dziale Szerokie horyzonty sprawdzisz bazę praktyk i staży, które pozwalają zdobyć praktyczne doświadczenie jeszcze przed ukończeniem studiów. Poznaj nasze koła naukowe i organizacje studenckie, które pozwolą rozwinąć Twoje pasje. Sprawdź również jakie stypendia możesz uzyskać w czasie studiów i jak ubiegać się o miejsce w akademiku!

Jeśli masz jakieś pytania napisz do nas dziekanat.wim@pw.edu.pl lub wyślij wiadomość na Facebooku.