Konkurs na stanowisko student stypendysta

W ramach projektu NCN OPUS „Kompozyty Cu-Mo o strukturze submikronowej i nanometrycznej oraz projektowanych właściwościach cieplnych".

• status studenta I lub II stopnia na kierunku inżynieria materiałowa,
  • wiedza w dziedzinie inżynierii materiałowej, w szczególności w zakresie materiałów metalicznych, kompozytów o osnowie metalicznej oraz odkształcenia plastycznego
  • bardzo dobre wyniki w nauce
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie