STENA Recycling trainee - nowy międzynarodowy program stażowy

plakat programu przestawiający uśmiechniętą młodą kobietę

Płatny program stażowy dedykowany jest studentom i studentkom kierunków związanych z inżynierią produkcji, technologią przetwarzania materiałów, inżynierią środowiska i zarządzaniem w branży przemysłowej.

Stena Recycling – lider kompleksowych rozwiązań gospodarowania odpadami, recyklingu i usług środowiskowych na rynku polskim i skandynawskim z przyjemnością zaprasza studentów i absolwentów WIM PW do udziału w międzynarodowym programie stażowym.
Program Stena Recycling: Care for potential to doskonała okazja do rozpoczęcia kariery zawodowej w dużej organizacji. Program skierowany jest do osób, które płynnie posługują się językiem polskim i angielskim, interesują się gospodarką obiegu zamkniętego, uwielbiają nowe wyzwania i są gotowe do nauki w branży recyklingu wspólnie z ekspertami Stena Recycling w naszych zakładach na terenie Europy.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.stenarecycling.se