Przed nami Kiermasz Świąteczny PW 2022

plakat

To już tradycja, że na początku grudnia na placu przed Gmachem Głównym stają domki ze świątecznymi specjałami. Tak będzie też w tym roku. Zapraszamy wszystkich od 1 do 3 grudnia w godz. 10.00-18.00. 

Centralnym punktem Kiermaszu Świątecznego PW 2022 będzie oczywiście domek z politechnicznymi gadżetami. Wśród nich nie zabraknie nowych wzorów kultowych skarpetek PW. Przygotowaliśmy też m.in. kubki, torby, gry i słodycze. Po raz pierwszy na naszym Kiermaszu pojawi się również rękodzieło wykonane i przekazane przez studentów, doktorantów i pracowników PW. 

Wszystkie gadżety i wyroby będzie można otrzymać w zamian za datek - jak co roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na Stypendium pod choinkę - specjalne wyróżnienie dla zdolnych i aktywnych studentów i doktorantów PW. Uwaga, datki przyjmujemy tylko w gotówce, ale najbliższy bankomat jest w holu Gmachu Głównego. 

1 grudnia, czyli pierwszego dnia Kiermaszu poznamy laureatów tegorocznej edycji Stypendium i uroczyście wręczymy im nagrody. Fundusze na ten cel zgromadziliśmy dzięki hojności uczestników ubiegłorocznego Kiermaszu - dzięki temu rozdysponujemy 27 420,60 zł. 

Pierwszego dnia Kiermaszu odbędzie się także premiera nowej świątecznej iluminacji Gmachu Głównego oraz przekazanie choinek Wydziałom PW.

Wstęp na naszą trzydniową imprezę jest wolny. Gorąco zachęcamy wszystkich do udziału!