Obrony rozpraw doktorskich

W dniach 03, 15 i 17 listopada 2023 roku w sali Rady Wydziału na Wydziale Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej, ul. Wołoska 141 w Warszawie, odbędą się publiczne obrony rozpraw doktorskich.

03 listopada 2023 godz. 10:00 - mgr inż. Grzegorz Cieślak pt.: „Struktura i właściwości powłok kompozytowych Ni/grafen wytwarzanych metodą elektrokrystalizacji”.
Z dokumentacją związaną z przewodem doktorskim można się zapoznać w serwisie BIP.

03 listopada 2023 godz. 13:00 - mgr inż. Łukasz Kukołowicz pt.: „Degradation mechanism of high strength tensile wire induced by stress corrosion in CO2-H2S environment”.

15 listopada 2023 godz. 11:00 – mgr inż. Samih Haj Ibrahim pt.: „Modelowanie mikrostrukturalnych uwarunkowań procesów zachodzących w porowatych elektrodach węglanowego ogniwa paliwowego”.

17 listopada 2023 godz. 11:00 - mgr inż. Krzysztof Wasiak pt.: „Kształtowanie mikrostruktury i właściwości nawęglonej stali 35CrSiMn5-5-4 przy wykorzystaniu nowoczesnych metod obróbki cieplnej”.