Innowacje w Przemyśle - konkurs dla studentów

EXPO Katowice S.A. i Redakcja Miesięcznika „Napędy i Sterowanie” zapraszają do udziału w konkursie "Innowacje w Przemyśle". Do Konkursu mogą przystąpić zarówno indywidualni studenci jak i koła naukowe lub zespoły studentów.

Celem Konkursu jest promocja i popularyzacja utalentowanych studentów uczelni wyższych w dziedzinie przemysłu, w tym robotyki i automatyki, górnictwa, geologii, mechaniki, elektryki i elektroniki, IT, konstrukcji maszyn i urządzeń, a także promocja i wkład w rozwój polskiej i światowej gospodarki przemysłowej, zgodnej z ekologicznymi trendami na świecie.

Przedmiotem Konkursu są opracowania rozwiązań innowacyjnych dla przemysłu. Prace powinny obejmować max. 20 slajdów wraz z opisem:

• innowacyjności rozwiązania
  • możliwości zastosowania w przemyśle
  • ewentualnymi efektami ekonomicznymi wdrożenia.

Termin zgłoszeń mija 1 sierpnia 2022 roku.

Nagrody w Konkursie:

• za zajęcie I miejsca 5 000 zł brutto,
  • za zajęcie II miejsca 4 000 zł brutto,
  • za zajęcie III miejsca 3 000 zł brutto.

Szczegółowe informacje i regulamin konkursu znajdują się na stronie https://expo-katowice.com/konkursy.