31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Grafika przedstawiająca fragment wnętrza Gmachu Głównego i elementy graficzne 31. Finału WOŚP

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! 29 stycznia 2023 roku, czyli w dniu finału WOŚP-u zapraszamy do Gmachu Głównego PW na licytacje politechnicznych atrakcji, wyjątkowy koncert, zabawy z naszymi kołami naukowymi i organizacjami studenckimi oraz animacje i warsztaty. Wstęp wolny.

WOŚP można wspierać już teraz! Zapraszamy do wpłat na e-Skarbonkę Politechniki Warszawskiej i do stacjonarnej puszki, która znajduje się w Gmachu Głównym (w portierni, po prawej stronie od wejścia).

Do licytacji online włączyli się nasi studenci i pracownicy:

Każda wpłata pomoże w zrealizowaniu celu tegorocznej Orkiestry – zakupie sprzętu medycznego do walki z sepsą.

Kulminacyjnym punktem naszych działań będzie uczelniany finał WOŚP-u. Spotkajmy się w niedzielę 29 stycznia 2023 roku Gmachu Głównym w godzinach 13.00-18.00! Poza wieloma atrakcjami na uczestników wydarzenia będą czekać nasi wolontariusze, oczywiście zbierający pieniądze do WOŚP-owych skarbonek. Zapraszamy do dołączania do wydarzenia na Facebooku!

Program WOŚP-u na PW »