Studenci I roku: wizyta w Dziekanacie

Miejsce: Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej, ul. Wołoska 141, pok. 204 (Dziekanat)

Przyszłych studentów studiów I-go stopnia zapraszamy do Dziekanatu w celu:

1. Podpisania ślubowania.
  2. Odebrania legitymacji (prosimy zabrać ze sobą wydrukowane potwierdzenie opłaty za legitymację – 22 zł., wpłatę należy dokonać na konto podane w USOSweb).
  3. Złożenia zaświadczenia od lekarza medycyny pracy.

Uwaga! Studenci, którzy nie złożą zaświadczenia lekarskiego nie będą mogli odebrać legitymacji studenckiej. Student, który nie posiada ważnego badania lekarskiego, może zostać niedopuszczony do udziału w zajęciach.

Uwaga! Rozpoczęcie studiów i nabycie praw studenta następuje z chwilą złożenia ślubowania akademickiego, stąd prosimy o zachowanie terminów zgłaszania się do Dziekanatu celem podpisania ślubowania.

Legitymacje studenckie: Legitymacje studenckie są drukowane po zaksięgowaniu wpłaty na koncie PW, dlatego ważne jest szybkie uregulowanie opłaty.

System USOSWeb PW: https://usosweb.usos.pw.edu.pl
Login ID: nr PESEL lub adres e-mail w domenie PW