Drzwi Otwarte 2023

Miejsce: Gmach Główny PW (Plac Politechniki 1, Duża Aula)

• oraz Gmach Instytutu Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej (ul. Nowowiejska 24, sala 212)
  • uwaga, Gmach Wydziału przy ul. Wołoskiej 141 będzie nieczynny

Wszystkich, którzy są #zawszeciekawi będziemy zachęcać do studiowania Inżynierii Materiałowej!

• W godz. 10:00-15:00 będziemy obecni w Gmachu Głównym. W Dużej Auli porozmawiacie z naszymi studentami, którzy odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania.

• W godz. 10:30-15:00 w siedzibie wydziału przy Nowowiejskiej (Gmach Instytutu Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej) pokażemy Wam nasze laboratoria, opowiemy o studiach, pracach badawczych i wszystkim, o czym będziecie chcieli usłyszeć. A także:

•  o godz. 11:00 opowiemy o Konkursie Wiedzy o Materiałach – czyli sposobie zdobycia „indeksu” wydziału jeszcze przed maturą oraz wręczymy dyplomy laureatom 20.edycji konkursu.

• o godz. 12:00 zapraszamy na prezentację naszego studenta Michała Żakowskiego, który odpowie na pytanie Dlaczego warto studiować inżynierię materiałową?

Więcej informacji na www.pw.edu.pl