Wręczenie dyplomów ukończenia studiów

W piątek, 26 kwietnia 2019 r., na Wydziale Inżynierii Materiałowej PW odbyła się uroczystość „Wręczania dyplomów ukończenia studiów”.

Absolwentom, którzy ukończyli studia inżynierskie i magisterskie w bieżącym roku akademickim, listy gratulacyjne wręczył Dziekan prof. dr hab. inż. Jarosław Mizera wraz z prodziekanami dr hab. inż. Dariuszem Oleszakiem, prof. PW, prof. dr hab. inż. Waldemarem Kaszuwarą i dr hab. inż. Jerzym Robertem Sobieckim, prof. PW. W uroczystości uczestniczyli też inni nauczyciele akademiccy.

Wydział Inżynierii Materiałowej wypromował 46 absolwentów studiów inżynierskich oraz 57 absolwentów studiów magisterskich. Po uroczystości odbył się bal zorganizowany przez Wydziałową Radę Samorządu WIM PW, na którym nowi inżynierowie i magistrowie mogli świętować ten wyjątkowy dzień.

Serdecznie gratulujemy Naszym Absolwentom i życzymy wielu kolejnych sukcesów w przyszłości.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości.