Kolejny projekt badawczy otrzyma dofinansowanie NCN

Miło nam poinformować, że projekt Zespołu Badawczego prof. dr. hab. inż. Wojciecha Święszkowskiego otrzyma dofinansowanie w ramach programu OPUS 20 + LAP.

Nasi naukowcy we współpracy z badaczami z Uniwersytetu w Zurychu będą pracować nad opracowaniem funkcjonalnego trójwymiarowego modelu tkankowego przerzutu nowotworu do kości z zastosowaniem metod inżynierii tkankowej.

Gratulujemy!

Do 20 edycji konkursu OPUS LAP wpłynęło 227 wniosków. Procedura LAP to nowy standard oceny wniosków stosowany w europejskich instytucjach finansujących naukę. Ma ona ułatwić międzynarodowym zespołom badawczym ubieganie się o środki na realizację wspólnych projektów oraz usprawnić proces oceny wniosków przez instytucje finansujące badania.

Obecnie otwarty jest konkurs OPUS 22: