III Rodzinny Piknik Naukowy w Otwocku

Już po raz trzeci Wydział Inżynierii Materiałowej PW uczestniczył w Rodzinnym Pikniku Naukowym w Otwocku, który odbył się w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury, 8 września br. Również tym razem bardzo wielu zwiedzających przyciągały pokazy przygotowane przez studentów Koła Naukowego WAKANS. Poza komorą do azotowania jarzeniowego i mikroskopem metalograficznym zaprezentowano również pokaz walcowania metali. Stanowisko WIM było otoczone gośćmi przez cały czas trwania Pikniku i budziło zainteresowanie zarówno dzieci jak i dorosłych.

Była to kolejna impreza odbywająca się w tym mieście z udziałem Wydziału Inżynierii Materiałowej. Jest to wynik umowy podpisanej przez nas ze Starostwem Powiatowym w Otwocku.

Duże podziękowania należą się studentom z Koła Naukowego Wakans Marcie Izdebskiej, Karolowi Wunschowi i Kajetanowi Chodorowskiemu, którzy poświęcili swój czas dla promowania Naszego Wydziału.