Drugie webinarium „Środowiskowe skutki pandemii”

grafika webinarium

Naukowcy z Politechniki Warszawskiej i specjaliści spoza Uczelni opowiedzą o różnych obliczach pandemii. Wirtualne seminarium odbędzie się 12 maja 2021 roku o godz. 14.00 na platformie MS Teams.

Program:

• 14.05-14.25: Co technicy – niemedycy wiedzą o mechanicznej wentylacji płuc
    14.25-14.45: Odpowiedzialność społeczna w sytuacji pandemii
    14.45-15.05: Powietrzna droga przenoszenia zakażeń wirusem SARS-CoV-2
    dr inż. Jerzy Sowa, mgr Aleksandra Polkowska-Kramek, dr inż. Piotr Bartkiewicz, prof. uczelni, Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska, School of Health Sciences, University of Tampere, Finland
  • 15.05-15.25: Metody prognozowania zmian czasowo-przestrzennych pandemii COVID-19 w Polsce

Miejsce: platforma MS Teams

Webinarium organizuje Zespół Społecznej Odpowiedzialności Politechniki Warszawskiej.

Spotkanie poprowadzi Paulina Chrobocińska z Biura Dziekana Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa oraz Zespołu Społecznej Odpowiedzialności Politechniki Warszawskiej.