VIII Zjazd Stowarzyszenia Absolwentów Inżynierii Materiałowej PW

Wydział Inżynierii Materiałowej i Stowarzyszenie Absolwentów Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej mają zaszczyt zaprosić Absolwentów Wydziału i Instytutu Inżynierii Materiałowej do uczestnictwa w VIII Zjeździe Absolwentów, który uczci 20. rocznicę założenia SAIM PW. Wydarzenie odbędzie się 14 października o godzinie 17.30 w gmachu WIM przy ul. Wołoskiej 141.

Program VIII Zjazdu Absolwentów

Hol Budynku WIM przy ul. Wołoskiej 141

• 17.30 Rejestracja uczestników Zjazdu

Aula im. profesora Jerzego W. Wyrzykowskiego

• 18.00 Powitanie uczestników i otwarcie VIII Zjazdu Absolwentów WIM PW
    • Wystąpienie Dziekan WIM PW pani prof. dr hab. inż. Anny Boczkowskiej
    • Wystąpienie Prezesa SAIM PW Przemysława Wójcika
  • 18.20 Prezentacja prof. dr hab. inż. Waldemara Kaszuwary „Absolwenci Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej”
  • 18.40 Prezentacja mgr inż. Łukasza Żrodowskiego „Innowacyjne rozwiązania we współczesnej inżynierii materiałowej”
  • 19.20 Wspólne zdjęcie pamiątkowe uczestników VIII Zjazdu Absolwentów

Hol budynku

• 19.30 Spotkanie towarzyskie uczestników Zjazdu

Koszt udziału w Zjeździe to 100 zł. Wpłat prosimy dokonywać na konto 08 1020 1169 0000 8402 0101 0966 - przelew stanowi zgłoszenie udziału w Zjeździe (w tytule wpłaty prosimy podać imię, nazwisko i rok ukończenia studiów). Możliwe jest wniesienie opłaty gotówką bezpośrednio przed Zjazdem.
Uczestnicy wydarzenia, którzy dokonają wpłaty z co najmniej z tygodniowym wyprzedzeniem, otrzymają książkę pt. „20 lat Stowarzyszenia Absolwentów Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej”, wydaną przez Oficynę Wydawniczą PW. Nakład książki jest ograniczony.