Nr sprawy: 69/WIM/PU/2019
Nr w BZP: -
Termin składania ofert: 26/11/2019 09:00
Miejsce składania ofert: mailowo: : zp30@pw.edu.pl , krzysztof.zdunek@pw.edu.pl

Kierując sie zasadą uczciwej konkurencji i równego traktowania wykonawców i także zasadą efektywnego zarządzania finansami proszę o przygotowanie oferty na "Nowatorski zintegrowany układ zasilająco-sterujący do generacji wyładowania magnetronowego wysokiej mocy wraz z podwójnym, synchronizowanym systemem inicjacji wyładowania (wysokoprądowy klucznik do HIPMS, kontroler impulsów gazowych do GIMS)", której dokładny opis wraz z rysynkami przygotowano w załącznikach poniżej.