Seminarium w ramach Forum Inżynierii Materiałowej

Forma: zdalna, platforma Zoom (Identyfikator spotkania: 954 0552 9119 | Kod dostępu: 524588 )

W imieniu Komitetu Organizacyjnego Forum Inżynierii Materiałowej zapraszamy na otwarte międzyuczelniane seminarium pod patronatem Komitetu Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Polskiej Akademii Nauk oraz Polskiego Towarzystwa Materiałoznawczego.

Podczas seminarium zostaną wygłoszone wykłady:

• "Ion-selevctive electrodes and ion-sensors – engineering analytical tools" prof. Andrzeja Lewenstama  (Akademia Górniczo-Hutnicza, Kraków; AboAkademi University, Turku, Finlandia;  Thermo Fisher Scientific, Helsinki, Finlandia/Boston, USA),
  • "Chemi-resistive gas sensors – materials’ aspects" prof. Katarzyny Zakrzewskiej (Akademia Górniczo-Hutnicza, Kraków).

Uwaga!

• Osoby zainteresowane wzięciem udziału w seminarium proszone są o wysłanie zgłoszenia pod adres e-mail fim@polsl.pl do 09.02.2022 r.
  • Prosimy o zainstalowanie aplikacji ZOOM oraz zalogowanie imieniem i nazwiskiem.
  • W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt mailowy: fim@polsl.pl.