Studentki WIM PW w nowym składzie władz SSPW

Studentki WIM PW

Od lewej: Aleksandra, Klaudia i Karina

Miło nam poinformować, że trzy nasze studentki: Klaudia Anuszewska, Aleksandra Padykuła i Karina Tomborek znalazły się w nowym składzie Kolegium Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej.

Klaudia Anuszewska została Przewodniczącą Komisji Zagranicznej SSPW. Klaudia jest studentką 5 semestru, w poprzedniej kadencji była przewodniczącą Wydziałowej Rady Samorządu WIM.

Aleksandra Padykuła objęła stanowisko Przewodniczącej Komisji Socjalnej. Ola obecnie studiuje na 3 semestrze, do tej pory była członkiem WRS WIM, delegatem do Komisji Socjalnej i członkiem Odwoławczej Komisji Stypendialnej.

Karina Tomborek została Przewodniczącą Rady Kół Naukowych, zajmując tym samym stanowisko Senatora ds. Ruchu Naukowego SSPW. Karina studiuje na 5 semestrze i działa w Kole Naukowym Inżynierii Materiałowej "Wakans".

Mamy nadzieję, że działalność w SSPW i RKN przyniesie naszym Studentkom wiele cennych doświadczeń.

Polecamy także artykuły na pw.edu.pl: