Spotkanie z przedstawicielami GE Gas Power

grafika GE Gas Power

© GE Gas Power

7 czerwca 2022 roku odwiedzili nas przedstawiciele GE Gas Power. Nasi goście opowiedzieli o praktykach i programie Edison Engineering Development.

Na spotkaniu obecni byli:

• Przemysław Szczygieł, Engineering Manager, Materials & Processes Engineering, Absolwent WIM PW,
  • Sylwia Hołdyńska, Senior Program Management Engineer, Absolwentka kierunku Inżynieria Materiałowa na WAT,
  • Jakub Malczenko, uczestnik Edison Engineering Development Program, Absolwent MEiL PW.

Obecnie firma prowadzi rekrutację do dwóch programów:

Zachęcamy do wysłania zgłoszenia szczególnie studentów i studentki IV i VI semestru, którzy w tym roku mają praktyki. Praktyki w GE Gas Power to szansa na zdobycie doświadczenia m.in. w zespole materiałowym prowadzonym przez naszego Absolwenta. Dużą część praktyk spędza się w laboratorium realizując wybrane projekty wspólnie z pracownikami firmy.