Obrony rozpraw doktorskich

Uśmiechnięci studenci w togach i biretach stojący przed Gmachem Głównym

13 i 20 maja 2022 roku na Wydziale Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej odbędą się obrony rozpraw doktorskich.

13 maja o godz. 10:30 mgr inż. Paulina Nakonieczna-Dąbrowska podejmie się obronny rozprawy pt.: "Opracowanie cieczy zagęszczanych ścinaniem z dodatkiem napełniaczy węglowych, cechujących się wysokim stopniem absorpcji siły uderzenia".
Więcej informacji »

Tego samego dnia, o godz. 13:00 mgr inż. Donata Kuczyńska-Zemła przystąpi do obronny rozprawy pt.: "Zastosowanie obróbki laserowej do modyfikacji powierzchni tytanowych implantów słuchowych".
Więcej informacji »

20 maja o godz. 12:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy pt.: "Wytwarzanie i charakterystyka warstw tlenkowych o strukturze nanorurkowej na stopach tytanu β do zastosowań biomedycznych" mgr inż. Anny Jadwigi Majchrowicz. Więcej informacji »

Obrony odbędą się w trybie hybrydowym. Osoby zainteresowane zdalnym udziałem w wydarzeniach proszone są o mailowe zgłoszenie swojego uczestnictwa do:

• 11 maja br. do godz.15.00 - dot. obron w dniu 13 maja,
  • 18 maja br. do godz.15.00 - dot. obrony w dniu 20 maja,