Obrony rozpraw doktorskich we wrześniu

studenci przed Gmachem Głównym Politechniki

Uprzejmie zawiadamiamy, że w dniach 11 i 28 września 2023 roku w Sali Rady Wydziału na Wydziale Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej, ul. Wołoska 141 w Warszawie, odbędą się publiczne obrony rozpraw doktorskich.

11 września 2023 godz. 12:00

• mgr inż. Krzysztof Chmielarz - rozprawa pt.: "Rola węglików w kształtowaniu struktury i właściwości stali 100CrMnSi6-4 na drodze przemiany bainitycznej";
  • z dokumentacją związaną z przewodem doktorskim można się zapoznać w serwisie bip.pw.edu.pl.

Informujemy, że obrona odbędzie się w trybie hybrydowym, w formie wideokonferencji. Osoby zainteresowane zdalnym udziałem w publicznej obronie proszone są o zgłoszenie swojego uczestnictwa w formie elektronicznej na adres: Tatiana.Erenc@pw.edu.pl, do dnia 08 września 2023 r. do godz. 15.00.

28 września 2023 godz. 12.00

• mgr inż. Marcin Trajer - rozprawa pt.: "Analiza wpływu parametrów obróbki EDM na pokrycia aluminidkowe uzyskiwane różnymi metodami w otworach chłodzących części turbiny wysokiego ciśnienia";