Doktorantka WIM w Zarządzie Rady Doktorantów PW

Zdjęcie Gmachu Głównego PW

Miło nam poinformować, że Gabriela Komorowska została wybrana do Zarządu Rady Doktorantów podczas posiedzenia, które odbyło się 28 stycznia 2021 roku. Gabriela będzie odpowiedzialna za wydarzenia kulturalno-sportowe.

Przewodniczącym RD został Adrian Kopytowski z Wydziału Inżynierii Produkcji. Nowy Zarząd razem z Gabrielą tworzą:

• Paulina Kruk-Fura z Wydziału Fizyki – członek zarządu odpowiedzialny za faktury i płatności,
  • Mateusz Bartosiewicz z Wydział Elektrycznego – członek zarządu odpowiedzialny za promocję,
  • Jacek Kostrzewa z Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska – sekretarz.

Rada Doktorantów reprezentuje ogół studentów studiów III stopnia i Szkół Doktorskich z Politechniki Warszawskiej. Głównym celem Rady jest wspieranie, organizacja oraz realizacja wszelkich inicjatyw mających wprowadzać stałe pozytywne zmiany w sytuacji doktorantów, gwarantować poszanowanie ich praw, propagować działalność naukową i kulturalną doktorantów, reprezentować ich interesy wobec Władz Uczelni oraz innych organizacji, organizować pomoc i współpracę koleżeńską, integrować środowisko doktoranckie.

Więcej o działalności Rady Doktorantów na stronie i Facebooku

Źródło informacji: pw.edu.pl