Oferta Pracy nr 1/2020/Modular

Zatrudniona osoba będzie uczestniczyć w realizacji projektu POIR.04.01.04-00-0034/17 „Innowacyjne materiały konstrukcyjne o podwyższonych parametrach, stosowane w budynkach modułowych, dla użytkowników obiektów w różnych warunkach klimatycznych”.

1. Nazwa jednostki: Wydział Inżynierii Materiałowej, Politechnika Warszawska.
  2. Opis przedmiotu zamówienia: Nazwa stanowiska- Specjalista do rac technicznych.
  3. Warunki zatrudnienia: Zatrudnienie w formie umowy cywilno-prawnej (umowa zlecenie), w zależności od zapotrzebowania w projekcie, okres od 01.03.2020 do 31.03.2022 (13 miesięcy).
  4. Miejsce realizacji Zamówienia: Warszawa, Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej.

Wymagania dla kandydatów:

Wymagania:

• ukończenie studiów II stopnia na kierunku Inżynieria Materiałowa lub tytuł doktora nauk technicznych w dyscyplinie Inżynieria Materiałowa;
  • samodzielna obsługa zrzutni rurowej zgodnej z normą British Standard BS 7971-4:2002 (badania tłumienności i zdolności do absorbcji siły uderzenia);
  • udział w projektach badawczych zawiązanych badanymi tłumienności;
  • minimum 3 publikacje naukowe w czasopismach z IF – proszę podać tytułu i nazwy czasopism;
  • Minimum 3 prezentacje wyników badań – proszę podać tytuły i miejsca prezentacji
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy przy projektach badawczych – proszę wymienić tytuły projektów i osoby, z którymi należy się kontaktować w celu potwierdzenia;
  • samodzielność, dokładność, sumienność, odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy w zespole, umiejętności analityczne;

Mile widziane:

• otrzymanie nagrody/wyróżnienia związanej z prowadzonymi badaniami naukowymi.

Opis zadań do realizacji:

Zatrudniona osoba będzie uczestniczyć w realizacji projektu POIR.04.01.04-00-0034/17 „Innowacyjne materiały konstrukcyjne o podwyższonych parametrach, stosowane w budynkach modułowych, dla użytkowników obiektów w różnych warunkach klimatycznych”, wykonując następujący zakres obowiązków:

• przygotowanie stanowiska badawczego zrzutni rurowej zgodnej z normą British Standard BS 7971-4: 2002 będącej na wyposażeniu Wydziału Inżynierii Materiałowej;
  • przygotowanie próbek do pomiarów tłumienności;
  • kalibracja stanowiska badawczego;
  • dobór odpowiednich parametrów próby w celu spełnienia założeń projektu;
  • przeprowadzenie prób odniesienia i prób właściwych;
  • zestawienie wyników badań i wyznaczenie podstawowych parametrów;
  • przygotowanie raportu z badań.

Termin składania ofert:
do 29.01.2021r, godz. 23:59 czasu polskiego.

Forma składania ofert: email
rafal.molak@pw.edu.pl

Opis sposobu dokonywania oceny spełnienia w/w warunków:

• W ofercie muszą zostać zawarte konkretne informacje potwierdzające spełnianie każdego z w/w warunków. Brak wykazania spełnienia któregokolwiek z warunków będzie skutkował odrzuceniem oferty z przyczyn formalnych.
  • W ofercie należy podać oczekiwane wynagrodzenie za godzinę pracy.
  • Rozmowa kwalifikacyjna – osoba zostanie zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną po przedstawieniu spełnienia ww. wymagań.

Dodatkowych informacji udziela
dr inż. Rafał Molak, rafal.molak@pw.edu.pl